Z

Profesjonalizm

Wszystkie usługi wykonujemy
w oparciu o najnowocześniejsze dostępne na rynku technologie
z użyciem certyfikowanego sprzętu dedykowanego do prac
z urządzeniami elektrycznymi.

Terminowość

Oszczędność czasu to rzecz nadrzędna w każdym przedsiębiorstwie, dlatego mając na uwadze jego wartość, wszystkie prace realizujemy zawsze
na czas.

Bezpieczeństwo

Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa i BHP. Usługi
są prowadzone na podstawie Instrukcji do pracy pod napięciem. Posiadamy dedykowane polisy ubezpieczeniowe na wszystkie realizowane prace.

Ekologia

Wykorzystywane przez nas środki
do czyszczenia urządzeń są w ekologiczne i posiadają certyfikat NSF dopuszczający do pracy w przemyśle spożywczym.

Wykwalifikowany zespół

Nasi wyszkoleni pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty
i świadectwa do pracy z urządzeniami
elektrycznymi tj. SEP czy PPN.

O NAS

Sprawna infrastruktura elektryczna podnosi bezpieczeństwo, gwarantuje niezawodność pracy urządzenia, wydłużenie jego żywotności oraz poprawia wydajność każdego parku maszynowego. Co zrobić aby utrzymać instalację elektryczną w pełnej sprawności? Niezbędne są regularne kontrole, przeglądy i działania konserwacyjne. W R&S ENGINEERING znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

Świadczymy kompleksowe usługi utrzymania infrastruktury elektrycznej dla przemysłu według restrykcyjnych norm i zasad. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem, konserwacją, przeglądami okresowymi oraz pomiarami elektrycznymi, ultradźwiękowymi i termowizyjnym infrastruktury elektrycznej. Postaw na bezpieczeństwo i niezawodność swojego parku z R&S ENGINEERING. Bądźmy w kontakcie!

Skontaktuj się z nami

Oficjalny dystrybutor Acoem

Świadczymy kompleksowe usługi utrzymania infrastruktury elektrycznej dla przemysłu według restrykcyjnych norm i zasad. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem, konserwacją, przeglądami okresowymi oraz pomiarami elektrycznymi, ultradźwiękowymi i termowizyjnym infrastruktury elektrycznej. Postaw na bezpieczeństwo i niezawodność swojego parku z R&S ENGINEERING.

Dane firmowe

R&S ENGINEERING S.C.

ul. Puszkarska 9

30-644 Kraków

NIP: 675-150-04-56

Copyright © 2020 - R&S ENGINEERING