BEZPIECZEŃSTWO Z INTELIGENTNYM SYSTEMEM OSIOWANIA

Fixturlaser EXO

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i firmy z systemem inteligentnego osiowania wałów do pracy w obszarach niebezpiecznych

Więcej
INTELIGENTNA DIAGNOSTYKA MASZYN Z OSIOWANIEM WAŁÓW

RT-300

Rozszerzone rozwiązanie dla specjalistów UR – RT-300 – to inteligentne narzędzie niezawodnościowe, które łączy diagnostykę maszyny na miejscu z narzędziami do wstępnego osiowania i precyzyjnego osiowania wałów, minimalizując czas od diagnostyki usterek do działań naprawczych.

Więcej

Osiowanie wałów

Zminimalizuj zużycie, przestoje produkcyjne i niepotrzebne koszty dzięki laserowemu narzędziu do osiowania wałów firmy Acoem. Prawie 50% wszystkich awarii maszyn jest spowodowanych niewspółosiowością. Czy możesz sobie pozwolić na nieustawianie maszyn?

Więcej

Geometria

Dowiedz się więcej o możliwościach narzędzi do geometrii, które podniosą wydajność Twoich maszyn.

Więcej

Serwis i kalibracja

Na każdym kontynencie znajduje się certyfikowane centrum napraw Acoem, które jest gotowe zadbać o Twoje narzędzie do naprawy i/lub kalibracji.

Więcej

Innowacyjne kamienie milowe

Podróż ACOEM w świecie osiowania wałów rozpoczęła się w 1984 roku. Z dumą przedstawiamy nasze innowacje, które są punktem odniesienia w branży. Nie możemy się doczekać kolejnych przełomowych innowacji produktowych.

Odkryj produkty

Oficjalny dystrybutor Acoem

Świadczymy kompleksowe usługi utrzymania infrastruktury elektrycznej dla przemysłu według restrykcyjnych norm i zasad. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem, konserwacją, przeglądami okresowymi oraz pomiarami elektrycznymi, ultradźwiękowymi i termowizyjnym infrastruktury elektrycznej. Postaw na bezpieczeństwo i niezawodność swojego parku z R&S ENGINEERING.

Dane firmowe

R&S ENGINEERING S.C.

ul. Puszkarska 9

30-644 Kraków

NIP: 675-150-04-56

Copyright © 2020 - R&S ENGINEERING