BEZPIECZEŃSTWO Z INTELIGENTNYM SYSTEMEM OSIOWANIA

EXO

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i firmy z systemem inteligentnego osiowania wałów do pracy w obszarach niebezpiecznych

Więcej
INTELIGENTNA DIAGNOSTYKA MASZYN Z OSIOWANIEM WAŁÓW

RT-300

Rozszerzone rozwiązanie dla specjalistów UR – RT-300 – to inteligentne narzędzie niezawodnościowe, które łączy diagnostykę maszyny na miejscu z narzędziami do wstępnego osiowania i precyzyjnego osiowania wałów, minimalizując czas od diagnostyki usterek do działań naprawczych.

Więcej

AT-100

AT-100 to oparte na aplikacji rozwiązanie do osiowania wałów, które łączy w sobie zintegrowane aplikacje, opatentowaną technologię i łatwą łączność.

AT-200

Ta nowa generacja rozwiązań do poziomego i pionowego laserowego osiowania wałów jest wynikiem prawie 40 lat doświadczenia i innowacji.

AT-300

Cyfrowy system lasera liniowego nowej generacji, który na nowo definiuje precyzję i produktywność metod pomiarowych.

AT-400

Zmaksymalizuj wydajność maszyn dzięki naszemu 2-osiowemu narzędziu do osiowania wałów

Smart Machine Checker (SMC)

Innowacyjny SMC (Smart Machine Checker) to ręczne narzędzie do diagnostyki maszyn, które umożliwia mechanikom i technikom utrzymania ruchu sprawdzanie stanu maszyn wirnikowych w razie potrzeby w ciągu zaledwie kilku minut.

Nie wymaga specjalnego szkolenia ani certyfikacji i generuje proste, łatwe do zrozumienia raporty diagnostyczne maszyny, które określają wszelkie usterki wraz z poziomem istotności i poziomem pewności.

EVO

W dzisiejszym świecie od mniejszej liczby mechaników oczekuje się, że będą robić więcej i będą multidyscyplinarni. Więcej rąk do pracy ułatwia działanie, a EVO dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i łatwości obsługi idealnie wspiera zespół mechaników.

ECO

W pełni cyfrowe i bezprzewodowe urządzenie ECO to podstawowy system przeznaczony do poziomego osiowania wałów.

NXA Pro

Rewolucja w osiowaniu wałów, a także rewolucja w użyteczności dzięki NXA Pro – cyfrowemu, laserowemu systemowi osiowania wałów!

NXA Pro ma na celu zapewnienie użytkownikowi szybkiej i prostej obsługi, a także dostępu do zaawansowanych funkcji i możliwości, takich jak OmniView™ i VertiZontal Moves™ oraz prawdopodobnie najlepszego systemu zarządzania energią na rynku.

NXA Ultimate

Dzięki NXA Ultimate sfotografujesz każdy kąt, jaki wymaga Twojej maszyny. Obejmuje aplikacje do osiowania wałów, a także aplikacje do geometrii, dlatego też, jak sama nazwa wskazuje, jest to najlepsze narzędzie pomiarowe.

Osiowanie wałów

Zminimalizuj zużycie, przestoje produkcyjne i niepotrzebne koszty dzięki laserowemu narzędziu do osiowania wałów firmy Acoem. Prawie 50% wszystkich awarii maszyn jest spowodowanych niewspółosiowością. Czy możesz sobie pozwolić na nieustawianie maszyn?

Więcej

Geometria

Dowiedz się więcej o możliwościach narzędzi do geometrii, które podniosą wydajność Twoich maszyn.

Więcej

Serwis i kalibracja

Na każdym kontynencie znajduje się certyfikowane centrum napraw Acoem, które jest gotowe zadbać o Twoje narzędzie do naprawy i/lub kalibracji.

Więcej

Innowacyjne kamienie milowe

Podróż ACOEM w świecie osiowania wałów rozpoczęła się w 1984 roku. Z dumą przedstawiamy nasze innowacje, które są punktem odniesienia w branży. Nie możemy się doczekać kolejnych przełomowych innowacji produktowych.

Odkryj produkty

Oficjalny dystrybutor Acoem

Świadczymy kompleksowe usługi utrzymania infrastruktury elektrycznej dla przemysłu według restrykcyjnych norm i zasad. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem, konserwacją, przeglądami okresowymi oraz pomiarami elektrycznymi, ultradźwiękowymi i termowizyjnym infrastruktury elektrycznej. Postaw na bezpieczeństwo i niezawodność swojego parku z R&S ENGINEERING.

Dane firmowe

R&S ENGINEERING S.C.

ul. Puszkarska 9

30-644 Kraków

NIP: 675-150-04-56

Copyright © 2020 - R&S ENGINEERING